Головна » Статті » Стрічка новин » НОВИНИ 2017

ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ МОЛОДОГО ВЧИТЕЛЯ

17.02.2017 на базі Дубенської ЗОШ І – ІІІ ст. №1 відбулося чергове засідання школи молодого вчителя, де розглядалося питання: «Покращення якості навчально-виховного процесу через впровадження інноваційних технологій в початкових класах». Робота була організована під девізом: «Педагогічна ідея – це повітря, в якому розправляє крила педагогічна творчість».

На засіданні школи були присутні 12 молодих спеціалістів. За круглим столом обговорили сучасні підходи до структури уроку в початковій школі, виступом-презентацією на тему «Види інноваційних технологій» поділилась Станіславчик О.В. обмінялись думками про переваги використання інноваційних технологій на уроках для покращення навчально-виховного процесу в початковій школі.

Керівник школи молодого вчителя Максимюк С.І. у практичній частині засідання запросила всіх стати учасниками майстер-класу «Використання інноваційних технологій на всіх етапах сучасного уроку». Вчителька продемонструвала досконале володіння новітніми технологіями, надихнула присутніх своїми ідеями, вразила глибокими знаннями та діяльнісним підходом до вирішення проблем сучасної освіти, провела анкетування молодих спеціалістів для виявлення мотивів та потреб малодосвідчених вчителів.

 

 

Категорія: НОВИНИ 2017 | Додав: ДроздачЛюдмила (18.02.2017)
Переглядів: 47 | Теги: школа молодого вчителя | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar