Головна » Статті » Стрічка новин » НОВИНИ 2017

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ 3-Х КЛАСІВ

 

15.02.2017 на базі Дубенської СЗОШ І – ІІІ ст. №5 відбувся семінар-практикум, на якому розглядалося питання: «Використання інтерактивних технологій на уроках природознавства в початкових класах».

За круглим столом обговорили питання використання інтерактивних технологій на уроці природознавства: за і проти. Виступом-презентацією на тему: «Використання інтерактивних технологій навчання на уроках природознавства з метою формування предметних компетентностей учнів початкових класів» поділилась учитель Дубенської ЗОШ І – ІІІ ст. №1 Гаврилюк Л.В. Присутні обмінялись думками щодо  переваг використання інноваційних технологій на уроках для покращення навчально-виховного процесу в початковій школі.

Учасники семінару відвідали урок природознавства у 3 класі, проведений Андріюк Г.О. Вчителька намагалася продемонструвати особистий досвід, знання, вдале впровадження інтеграції.

Керівник семінару-практикуму Федорчук А.О. розробила методичні рекомендації учасникам, підбила підсумки, провела діагностування.

 

Категорія: НОВИНИ 2017 | Додав: ДроздачЛюдмила (16.02.2017)
Переглядів: 49 | Теги: 3 клас, семінар-практикум | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar