Головна » Статті » Стрічка новин » НОВИНИ 2017

ПІДСУМКИ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН

Призери

 ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

 у 2016-2017 навчальному році

 

з/п

П.І.П призера

Клас

ЗНЗ

Місце

П.І.П вчителя

Інформатика

1.

Дмитрів

Артем Русланович

10

НВК «школа-гімназія»

ІІІ

Небожинський В.М.

2.

Боявець

Владислав Володимирович

10

Дубенська гімназія №2

ІІІ

Антонів Т.В.

Математика

1.

Гаврилюк

 Ярослав Сергійович

9

СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

І

Вітчук І.В.

2.

Дмитрів

Артем Русланович

10

НВК «школа-гімназія»

ІІ

Головко Л.Р.

3.

Біляк

Дарія Олександрівна

11

ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІ

Пивоварчук О.Р.

4.

Бондарчук

Анастасія Віталіївна

8

НВК «школа-гімназія»

ІІІ

Павлосюк І.В.

Астрономія

1.

Дмитрів

Артем Русланович

10

НВК «школа-гімназія»

ІІ

Козловський І.І.

2.

Власюк

Богдан Сергійович

11

Дубенська гімназія №2

ІІ

Туревич О.О.

3.

Гунд

Максим Русланович

11

НВК «школа-гімназія»

ІІ

Козловський І.І.

4.

Боявець

Владислав Володимирович

10

Дубенська гімназія №2

ІІІ

Козловська С.І.

Правознавство

1.

Боняк

Софія Юріївна

9

ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІ

Якимчук Н.В.

Українська мова та література

1.

Повх

Анна Сергіївна

8

Дубенська гімназія №2

І

Момотюк С.І.

2.

Кузьмяк

Анна Юріївна

10

Дубенська гімназія №2

ІІІ

Ковальчук В.О.

 

3.

Рожик

Софія Вікторівна

11

ЗОШ І-ІІІ ст. №7

ІІІ

Горбачук С.А.

Трудове навчання (технічна  праця)

1.

Шубнік Віталій Миколайович

9

СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

ІІІ

Ляхович В.Х.

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

1.

Смалюк

Христина В’ячеславівна

 

9

Дубенська гімназія №2

 

 

ІІІ

Степанчук Є.М.

Хімія

1.

Гаврилюк

Ярослав Сергійович

9

СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

ІІІ

Царук Н.Г.

2.

Бондарчук

Анастасія Віталіївна

8

НВК «школа-гімназія»

ІІІ

Рачинська І.М.

Фізика

1.

Дмитрів

Артем Русланович

10

НВК «школа-гімназія»

ІІ

Козловський І.І.

2.

Бондарчук

Богдан Олександрович

9

Дубенська гімназія №2

ІІ

Туревич О.О.

3.

Боявець

Владислав Володимирович

10

Дубенська гімназія №2

ІІІ

Козловська С.І.

4.

Власюк

Богдан Сергійович

11

Дубенська гімназія №2

ІІІ

Туревич О.О.

Історія

1.

Повх

Анна Сергіївна

8

Дубенська гімназія №2

ІІІ

Ясюк Л.В.

2.

Гаврилюк

Ярослав Сергійович

9

СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

ІІІ

Гончарук Л.М.

Екологія

1.

Цеона Вікторія Анатоліївна

11

Дубенська гімназія №2

ІІІ

Максимчук М.О.

Географія

1.

Гаврилюк

 Ярослав Сергійович

9

СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

ІІ

Клигіна В.І.

2.

Повх

 Анна Сергіївна

8

Дубенська гімназія №2

ІІІ

Шеремета М.Ф.

Німецька мова

1.

Олійник

Діана Олегівна

9

Дубенська гімназія №2

ІІІ

Чужда О.В.

Інформаційні технології

1.

Крук

Роман Андрійович

11

Дубенська гімназія №2

ІІ

Антонів Т.В.

2.

Гордіюк

Віталій Юрійович

9

Дубенська гімназія №2

ІІІ

Церольчук О.С.

3.

Сокол

Олексій Олександрович

10

Дубенська гімназія №2

ІІІ

Антонів Т.В.

4.

Дмитрів

Артем Русланович

10

НВК «школа-гімназія»

ІІ

Небожинський В.М.

5.

Будзін Дмитро Вікторович

11

СЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

ІІ

Штихалюк О.Л.

 

Начальник управління                                                                               В.Нетреба

Категорія: НОВИНИ 2017 | Додав: ДроздачЛюдмила (23.04.2017)
Переглядів: 50 | Теги: призери ІІІ етапу учнівських олімпі | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar